SCENARIUSZE ROZGRYWEK


W NASZE OFERCIE POSIADAMY LICZNE SCENARIUSZE OPARTE NA POPULARNYCH GRACH I FILMACH

POSIADAJĄC PRZESZŁO 12-STO LETNIE DOŚWIADCZENIE W ORGANIZACJI GIER PAINTBALLOWYCH, ZDAJEMY SOBIĘ SPRAWĘ JAK DUŻĄ ROLĘ DLA JAKOŚCI GRY ODRGYWA SCENARIUSZ ROZGRYWKI. NASZE SCENARIUSZE OPIERAMY W GŁÓWNEJ MIERZE NA ZNANYCH I LUBIANYCH GRACH FPS ORAZ NA WOJENNYCH KLASYKACH FILMOWYCH. NASZE SCENARIUSZE WNOSZĄ NOWY WYMIAR ZABAWY DO KALSYCZNYCH GIER PAINTBALLOWYCH! 

DWIE FLAGI

Biegniesz razem ze swoim zespołem, by odebrać flagę. Czujesz jak rozpiera Cię energi. Pobudza Cię adrenalina. Oskrzydlasz w końcu rywali. Partnerzy osłaniają Cię ogniem zaporowym. 

COUNTER STRIKE I

Panowie! Sprawa nie jest prosta. Są wyszkoleni, mają zakładników, są zabarykadowani. Prawdopodobnie jest gdzieś snajper. Mamy 15 minut na wejście. Musimy wszystkich unieszkodliwić. Uważamy na zakładników!

NA LINII OGNIA

Mówiąc pokrótce: ochrona Prezydenta. Wcielasz się w służby Bor-u. Twoje zadanie jest trudne i ryzykowne. Będzie wymagało sporo odwagi i poświęcenia. Sam ocenisz czy jesteś gotów na poświęcenie jednostki dla osiągnięcia celu.

CZAS APOKALIPSY

I po co nam ta wojna była... Znowu do dżungli. Znowu na patrol. Chociaż trasa tym razem inna. Ale w sumie, kilka wiosek do sprawdzenia i na wieczór będziemy z powrotem. Dziwna Karma wisi w powietrzu...tak cicho jakoś...

COUNTER STRIKE II

Nasze żądania są jasne! Żadnych negocjatorów. Żadnej policji. Milion dolarów, albo rozstrzelamy zakładników! Nie wchodźcie, bo rozstrzelamy zakładników! Helikopter, albo rozstrzelamy zakładników! 

DEMONY WOJNY

Przecież to kompletnie bez sensu, pchać się w te góry. I tak nie wiadomo czy jeszcze żyją. A jeżeli tak, to czy uda się ich odbić? Z jugolami nie ma żartów, a jeszcze tych najemników pełno w okolicy...

O JEDEN MOST ZA DALEKO

Twój dowódca już nigdy nie krzyknie "kapralu powstań!!". Już nigdy nie ujrzysz jego parchatej twarzy, którą w sumie dało się polubić. Poległ na polu chwały. Ty sam zostałeś z oddziałem. Sam musisz przegrupować i okopać swoich podwładnych.

QUAKE

Jak szybko potrafisz ruszać palcem? Jak szybko biegasz? A może jak szybko uciekasz? Bardzo szybko? To sie okaże! Będzie Was wielu. Ale tylko na początku! Myślisz o taktyce? Myślisz o zasadach? To źle myślisz!!!

PÓŁNOC-POŁUDNIE

Nie wiesz jak to jest stanąć w szeregu. Nie wiesz jak to jest widzieć białka oczu jankesa. Czuć jego strach. Obserwować przerażenie. A kodeks wojenny mówi jasno: "Tylko szczury uciekają, by się schronić".