IMPREZY FIRMOWE

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA SPECJALIZUJE SIĘ W KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI IMPREZ INTEGRACYJNYCH. NA SWOIM KONCIE POSIADAMY LICZNE REALIZACJE, PRZEPROWADZANE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. ZE SWOJEJ STRONY MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ WIELE DOTATKOWYCH ATRAKCJI OUTDOOROWYCH, A TAKŻE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI CATERING.


IMPREZY INTEGRACYJNE

Nasze imprezy integracyjne charakteryzuje przede wszystkim wysoki standard obsługi oraz sprzęt najlepszej jakości. Zależy nam aby dostarczyć jak najwyższą dawkę adrenaliny i pozytywnych emocji podczas trwania imprezy. Dodatkowo serwujemy włanoręcznie przygotowane dania, które są świeże i pyszne. Gwarantujemy, że nikt nie wróci do domu nieusatysfakcjonowany!

SKOKOCHRON

OFF ROAD

Masz ochote usiąć za kierownicą prawdziwego samochodu terenowego,  poczuć emocje i adrenalinę jaka towarzyszy zmaganiom podczas off roadu? Skontaktuj się z nami, a spełnimy Twoje marzenie! Posiadamy nowoczesną flotę, której nie straszne są żadne warunki i bez problemu pokonasz  wszystkie bezdroża. Przekonaj się sam czy off road jest właśnie dla Ciebie!

ATRAKCJE WODNE

KULA ZORBA

Jako nieliczni w Polsce, przywróciliśmy właściwą, ekstremalną formę zorbingu! Uczestnicy imprezy wchodzą do kuli, parami, gdzie zostają przymocowani specjalnymi pasami do ścian zorby. Po właściwym zabezpieczeniu śmiałków kula zostaje odbezpieczona i siłą grawitacji stacza się w dół zbocza. Cały tor może mieć nawet 150 metrów długości!

ATRAKCJE DMUCHANE

Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce posiada gigantyczną pneumatyczną poduszkę, pozwalającą na oddwawanie skoków z wysokości nawet 12 metrów! Jest to jedna z naszych flagowych atrakcji extreme, ciesząca się bardzo dużą popularnaścią na rynku eventów firmowych. Skoki na poduchę oddawane są ze specjalnej wieży, która umożliwia dostosowywanie wysokości do poziomu i wieku uczestników.

Nasza firma posiada w swoim asortymencie bardzo bogaty wachlarz atrakcji wodnych. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lądowych imprez, która doskonale sprawdza się w upalne letnie dni. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku eventów firmowych, w swoich wodnych scenariuszach posiadamy zarówno elementy ekstremalne jak i bardziej rekreacyjne urządzenia.

Atrakcje dmuchane wykorzystywane są głównie przy okazji imprez plenerowych - pikników firmowych oraz imprez integracyjnych. Dysponujemy bardzo bogatym zapleczem atrakcji pneumatycznych, przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i starszych uczestników imprez. "Dmuchańce" oprócz swoich walorów estetycznych dają możliwość przeprowadzania wielu konkurencji team buildingowych.

OFERTA SPECJALNA


Nasza firma specjalizuje się w pełnej organizacji imprez integracyjnych dla firm. Ze swojej strony możemy zagwarantować pełną realizację przedsięwzięcia zarówno pod kątem atrakcji jak i cateringu. Podczas komplekswej organizacji eventów, nasze atrakcje łączymy w specjalne pakiety, które są bardzo atrakcyjne cenowo. 

DODATKOWO OFERUJEMY


ZAPLECZE

CATERINGOWE


Udana impreza integracyjna opiera się zarówno na niezapomnianych atrakcjach, jak również na pysznym cateringu. Jesteśmy w pełni świadomi jak ważną rolę odgrywa dobre zaplecze cateringowe, dlatego też proponowane przez nas dania, przygotowywane są według tradycyjnych receptur, na "swojskich" produktach.

WŁASNA BAZA:

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

Posiadamy własną bazę zlokalizowaną na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to wspaniałe miejsce pod organizacje imprez outdoor'owych. Wspinaczka skalna w rejonie Morska, eksploracja wapiennych jaskin, trialowe trasy off-road'owe to jedne z wielu atrakcji, które możemy Wam zaoferować realizując imprezę.

WŁASNA BAZA: 

BESKID MAŁY

KOCIERZ RYCHWAŁDZKI

Nasza baza na Kocierzu Rychwałdzkim jest znakomitym miejscem do aktywnego wypczynku w górach. Doskonale przygotwana trasa off-road'owa, teren umożliwiający przeprowadzenie wiele ekstremalnych atrakcji, zaczynając od zjazdów tyrolskich na wspinaczce skalnej kończąc. Baza zachwyca spokojem i pięknymi widokami.